www.Elzab-Mera.pl
Drukarki fiskalne Elzab Mera Online Drukarka fiskalna Elzab Mera Online Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka Mera Online zaoferuje Ci zarówno niezawodne działanie w systemie sprzedaży, jak i automatyczne transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas oraz przechowywanie ważnej dokumentacji w pamięci chronionej (w formie elektronicznej). A na tym nie kończą się atuty tego urządzenia! Model Mera Online posiada również wydajny mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem, obszerny ekran TFT oraz różnego typu złącza i protokoły komunikacyjne. Ponadto, urządzenie Elzab gwarantuje obsługę do 500 000 PLU, zapewnia emitowanie faktur VAT i może zostać rozszerzone o moduł Bluetooth/Wi-Fi czy wolnostojący wyświetlacz. Sięgnij po zaawansowaną technologicznie drukarkę, która już w standardzie oferuje dostęp do funkcji online!

Transmituje dane do Centralnego Repozytorium Kas

Drukarka fiskalna marki Elzab została wyposażona w zaawansowane rozwiązania, dzięki którym spełnia wszystkie wymogi systemu online. Urządzenie gwarantuje np. automatyczną transmisję informacji do bazy danych Centralnego Repozytorium Kas. W standardowym wariancie drukarka Mera Online komunikuje się z CRK za pośrednictwem portu Ethernet. Urządzenie od Elzab możesz jednak wyposażyć w opcjonalny moduł Bluetooth/Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe przesyłanie wymaganych informacji.

Wygodne i bezpieczne archiwizowanie danych

Drukarka Elzab Mera Online posiada pamięć chronioną, w której zapisuje istotne dane dotyczące ewidencjonowanego obrotu - w formie cyfrowej, bez udziału operatora (automatycznie). Wspomniane rozwiązanie sprawia, że przechowywanie dokumentów staje się zarówno bezpieczne, jak i wygodne. Poza tym, Elzab Mera Online zaoferuje Ci łatwy dostęp do zgromadzonych informacji oraz proste stworzenie dodatkowego backupu wszystkich danych, np. na komputerze wykorzystywanym w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa.

Kolorowy, obszerny ekran TFT

Mera Online wyposażono w wysokiej klasy ekran TFT, którego wielkość wynosi 4,3\". Kolorowy wyświetlacz tego urządzenia zapewnia emitowanie przejrzystych treści - nie tylko informacji dotyczących przebiegu obsługi, ale też zdefiniowanych wcześniej grafik, np. logo przedsiębiorstwa, powitania klienta oraz reklamy. Oprócz tego, tę drukarkę fiskalną online od Elzab można w dowolnym momencie wzbogacić o dodatkowy ekran na słupku. A dzięki opcjonalnemu wyświetlaczowi jeszcze lepiej zaaranżujesz stanowisko obsługi klientów w swojej firmie!

Nawet 64 znaki w nazwie towaru lub usługi

Potrzebujesz drukarki rejestrującej, która gwarantuje precyzyjną identyfikację bardzo dużego asortymentu? Model Mera Online będzie idealnym wyborem! Urządzenie obsłuży nawet do 500 000 PLU, które zostaną wcześniej skonfigurowane w oprogramowaniu sprzedażowym. Oprócz tego, drukarka pozwala na wystawianie paragonów z długimi nazwami produktów bądź usług - do 64 znaków! Atutem Mera Online jest również fakt, że wszystkie pozycje towarowe na wspomnianych dokumentach mogą posiadać dodatkowe linie opisu.

Różnorodne porty i protokoły komunikacyjne

Urządzenie fiskalne Elzab błyskawicznie odnajdzie się w systemie, który pracuje w Twojej firmie. Mera Online posiada nie tylko różnego typu złącza, m.in. USB i Ethernet, ale też popularne protokoły komunikacyjne. Drukarka zapewnia więc współpracę praktycznie z każdym komputerem oraz wieloma programami dla firm. Ponadto, urządzenie Elzab może być używane z kilku stanowisk jednocześnie (po zakupie licencji), jak również oferuje rozbudowanie standardowych interfejsów o opcjonalny moduł Bluetooth/Wi-Fi.

Drukuje dokumenty z szybkością do 48 linii/s

W modelu Mera Online zastosowano wysokiej klasy mechanizm drukujący, który wykorzystuje rolkę papieru o maksymalnej długości 80 m i szerokości 57 mm. Urządzenie oferuje też łatwą instalację wspomnianego materiału użytkowego. Dodatkowo, technologia wydruku obecna w Elzab Mera Online działa z prędkością do 48 linii/s oraz posiada obcinacz papieru. W rezultacie, urządzenie zapewnia zarówno błyskawiczne wystawianie wszystkich dokumentów, jak i udostępnianie estetycznie odciętych dowodów sprzedaży.

Spersonalizowane treści na wydawanych paragonach fiskalnych

Drukarka Mera Online może wystawiać paragony, które zawierają zarówno informacje wymagane na takich dowodach sprzedaży, jak i dodatkowe treści, np. graficzne logo działalności w nagłówku czy NIP nabywcy korzystającego z usług firmy. Oprócz tego, urządzenie już w standardzie oferuje emitowanie faktur VAT oraz różnorodnych dokumentów niefiskalnych, m.in. zaprogramowanych wcześniej informacji dotyczących bieżących promocji. Już teraz zacznij korzystać z wielofunkcyjnej technologii wydruku Elzab!

Elegancki wygląd i solidna konstrukcja

Model Mera Online to wielozadaniowa drukarka fiskalna, która nie zajmie zbyt dużo powierzchni na stanowisku obsługi klientów w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa. Wymiary tego urządzenia wynoszą 237 x 129 x 262 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Poza tym, ta drukarka rejestrująca Elzab odznacza się eleganckim wyglądem oraz solidnym wykonaniem. W modelu Mera Online zastosowano wytrzymałą i szczelną obudowę, dzięki której urządzenie bez trudu znosi długotrwałą eksploatację.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Mera!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal HD Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij