www.Elzab-Mera.pl
Drukarki fiskalne Elzab Mera Online Drukarka fiskalna Elzab Mera Online Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna Elzab Mera F Online

Nowoczesna i niezawodna drukarka od Elzab, która znajduje zastosowanie zarówno w aptekach, jak i różnego typu placówkach czy gabinetach medycznych. Model Mera F Online już w standardzie oferuje m.in. wystawianie wycen leków i recept oraz paragonów uwzględniających refundację leków. Urządzenie jest również zgodne z wymogami systemu online. W rezultacie, Mera F Online gwarantuje m.in. przesyłanie danych do serwerów Centralnego Repozytorium Kas. Poza tym, drukarka umożliwia obsługę nawet do 500 000 pozycji PLU oraz posiada ekran TFT wyświetlający kolorowe grafiki, np. logotyp apteki lub placówki medycznej. Postaw na niezawodną technologię sprzedaży, która będzie wizytówką Twojego biznesu!

Drukuje paragony z uwzględnieniem refundacji leków

Mera F Online jest drukarką, którą wyposażono w rozwiązania niezbędne do pracy w aptekach. Urządzenie wystawia zarówno paragony uwzględniające refundację leków, jak i wyceny recept czy konkretnych lekarstw. Poza tym, protokół apteczny, który zastosowano w modelu Mera F Online, obsługuje m.in. sekwencję sprzedaży towarów zgodną z drukarkami w wersji sklepowej. Urządzenie od Elzab sprawdzi się więc również w różnego typu placówkach medycznych.

Komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas

Ta drukarka fiskalna marki Elzab jest zgodna z kryteriami systemu online. W praktyce oznacza to, że Mera F Online gwarantuje przede wszystkim automatyczne transmitowanie ważnych informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Urządzenie łączy się z serwerami CRK za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego Ethernet (po podłączeniu do sieci LAN). Dodatkowo, drukarka fiskalna Mera F Online została wyposażona w pamięć chronioną, czyli ogniwo odpowiadające m.in. za zapisywanie i przechowywanie danych dotyczących emitowanych paragonów.

Kolorowy, podświetlany ekran TFT

Mera F Online posiada wyrazisty ekran TFT, który ma przekątną 4,3". Kolorowy wyświetlacz tego urządzenia zapewnia więc emitowanie przejrzystych treści - nie tylko informacji dotyczących bieżącej transakcji, ale też zdefiniowanych wcześniej grafik, np. logo marki, powitania lub reklamy. Co więcej, drukarkę online od Elzab da się w dowolnym momencie rozszerzyć o wolnostojący ekran. A za sprawą opcjonalnego wyświetlacza jeszcze lepiej zaaranżujesz miejsce obsługi w swojej placówce!

Nawet do 64 znaków w nazwie towaru lub usługi

Szukasz drukarki rejestrującej, która oferuje jednoznaczną identyfikację wyjątkowo dużego asortymentu? Model Mera F Online będzie doskonałym wyborem! Urządzenie obsłuży nawet 500 000 PLU, które zostaną zapisane w programie sprzedażowym. Ponadto, drukarka pozwala na emitowanie paragonów fiskalnych z długimi nazwami produktów bądź usług - do 64 znaków! Atutem Elzab Mera F Online jest także fakt, że wszystkie pozycje PLU na wspomnianych dowodach sprzedaży mogą zawierać dodatkowy opis.

Płynna współpraca z różnego typu komputerami

Drukarka rejestrująca Mera F Online świetnie sprawdzi się w rozwiązaniu systemowym, które funkcjonuje w Twojej placówce. Urządzenie już w standardzie posiada popularne złącza komunikacyjne: RS-232, USB i Ethernet. W rezultacie, drukarka od Elzab oferuje płynne połączenie z różnego typu komputerami, m.in. z terminalami komputerowymi POS czy laptopami. Oprócz tego, do Mera F Online można podłączyć zarówno szufladę kasową, jak i opcjonalny wyświetlacz klienta.

Błyskawiczny wydruk i łatwa instalacja rolki

Zastosowany w Mera F Online mechanizm drukujący wykorzystuje papier termiczny o szerokości 57 mm i maksymalnej długości 80 m. Urządzenie oferuje także prostą wymianę wspomnianego materiału eksploatacyjnego. Dodatkowo, mechanizm obecny w Elzab Mera F Online działa z prędkością do 48 linii na sekundę oraz posiada wbudowany obcinacz papieru. Urządzenie zapewnia więc zarówno błyskawiczne wystawianie różnego rodzaju dokumentów, jak i wydawanie estetycznie odciętych dowodów sprzedaży.

Paragon z NIP-em klienta, logo działalności i kodem 2D

Drukarka rejestrująca Mera F Online umożliwia wystawianie paragonów, na których znajdą się zarówno dane niezbędne na dowodach sprzedaży tego typu, jak i dodatkowe treści, np. logo działalności w nagłówku, NIP nabywcy czy kod kreskowy 2D. Poza tym, urządzenie już w podstawowym wariancie gwarantuje emitowanie faktur VAT oraz różnorodnych dokumentów niefiskalnych, m.in. skonfigurowanych wcześniej informacji dotyczących bieżących promocji. Już dziś zacznij korzystać z nowoczesnej technologii wydruku od Elzab!

Estetyczny wygląd i solidna konstrukcja

Model Mera F Online to nowoczesna i wielozadaniowa drukarka fiskalna od Elzab, która nie zajmie zbyt dużo powierzchni na stanowisku obsługi klientów. Wymiary urządzenia wynoszą 237 x 129 x 262 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Dodatkowo, drukarka Elzab odznacza się estetycznym wyglądem oraz wysoką jakością wykonania. Mera F Online posiada wytrzymałą i szczelną obudowę, dzięki której bez trudu znosi intensywną eksploatację.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Mera!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Cube Online

Drukarka fiskalna
Elzab Cube Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij