www.Elzab-Mera.pl
Drukarka fiskalna Elzab Mera E Drukarka fiskalna Elzab Mera E Drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Drukarka marki Elzab z gigantyczną bazą towarową. Urządzenie obsłuży 350 000 pozycji, które wcześniej ustawisz w programie komputerowym. Mera TE realizuje elektroniczną kopię paragonów, więc bardzo szybko zapomnisz o konieczności gromadzenia wielu papierowych dokumentów. Urządzenie Elzab jest do wyboru w jednym z dwóch wariantów – z opcją wydruku faktur VAT lub bez tej funkcji. Ekran TFT, o rozdzielczości 480 x 272 pikseli, z możliwością zaprogramowania 256 kolorów (tło, czcionka), sprawi, że wszystkie pojawiające się komunikaty będą świetnie czytelne. Zainwestuj w drukarkę fiskalną, która podniesie efektywność sprzedaży.

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE - Papierowe kopie paragonów - nigdy więcej!

Papierowe kopie paragonów - nigdy więcej!

Mera TE sprawi, że zapomnisz o składowaniu papierowych kopii paragonów. Urządzenie Elzabu gromadzi dane na karcie pamięci, która wystarczy na wiele lat prowadzenia sprzedaży. Elektroniczna kopia sprawi, że nie będziesz musiał wydawać tak dużo na rolki papieru, jak również, zniknie potrzeba przeznaczenia specjalnego miejsca do składowania dokumentów potwierdzających sprzedaż. W każdej chwili możliwe jest zarchiwizowanie danych na komputerze lub na innym nośniku. Już teraz zatroszcz się o bezpieczeństwo interesów Twojej firmy!

Wybierz jedną z dwóch wersji drukarki

Urządzenie fiskalne Elzabu można wybrać w jednym z dwóch wariantów: Mera TE i Mera TE FV. Skrót FV oznacza, że drugi wariant drukarki, poza wszystkimi pozostałymi funkcjami, oferuje też możliwość wydruku faktur VAT. Różnica w cenie jest niewielka, a w zamian zdobędziesz ważne udogodnienie, które pozytywnie wpłynie na poziom sprzedaży.

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE - 3 x 36 znaków w nazwie towaru lub usługi

3 x 36 znaków w nazwie towaru lub usługi

Od października 2013 roku jesteś zobowiązany do jednoznacznego nazywania towarów lub usług. Model Mera TE umożliwi Ci szybkie i sprawne opisanie całej oferty. Nie zastanawiaj się nad tym, jaki skrót będzie precyzyjną informacją. Umieść w nazwie każdego elementu oferty aż 3 x 36 znaków. Dodatkowo, drukarka oferuje wydruk paragonów fiskalnych z kodami QR oraz C128.

Olbrzymia baza PLU - 350 000 pozycji!

Elzab Mera TE posiada niezwykle dużą bazę PLU. Po wcześniejszym ustawieniu towarów lub usług w systemie komputerowym, drukarka będzie w stanie obsłużyć nawet 350 000 pozycji! Urządzenie da ci gwarancję, że nie zabraknie miejsca na któryś z elementów asortymentu Twojego punktu handlowego. Tak duża baza PLU ułatwi również jednoznaczną identyfikację oferowanych towarów lub usług.

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE - Nowoczesny kolorowy ekran

Nowoczesny kolorowy ekran

Urządzenie Elzabu posiada innowacyjny wyświetlacz TFT. Można na nim ustawić 256 kolorów (tło, czcionka), jak również kolorowy wygaszacz. Rozdzielczość ekranu to 480 x 272 pikseli, więc wyświetlane komunikaty są czytelne i cieszą oko. Tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał kolorowy wygaszacz, czy ustawisz podziękowanie, reklamę, czy też logo Twojej firmy.

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE - Współpracuje praktycznie z każdym oprogramowanie komputerowym

Współpracuje praktycznie z każdym oprogramowanie komputerowym

Drukarka wykorzystuje 3 najpopularniejsze na rynku protokoły komunikacyjne: Elzab, Upos (FP210) oraz Thermal. Decyduje to o tym, że model Mera TE może pracować praktycznie z każdym systemem sprzedażowym. 3 protokoły komunikacyjne sprawią, że będziesz mógł wybrać rozwiązanie idealnie dograne do Twojej firmy.

Dostępna w 2 kolorach - czarnym i białym

Zamawiając drukarkę fiskalną Elzabu zdecydujesz, jaki kolor będzie miało Twoje urządzenie. Model Mera TE jest dostępny w 2 wariantach - czarnym lub białym. Dzięki temu dopasujesz wygląd drukarki do miejsca, w którym będzie prowadzona sprzedaż. Nie zwlekaj, już dziś zacznij używać praktycznego i eleganckiego urządzenia.

Jeszcze większa baza towarowa i port komunikacyjny Ethernet

Drukarka rejestrująca marki Elzab jest też dostępna w wariancie Mera Plus TE FV. Wspomniana wersja umożliwia przede wszystkim obsługiwanie bazy PLU, w której skonfigurowano do 500 000 pozycji. Ponadto, urządzenie posiada złącze komunikacyjne Ethernet i zapewnia płynną współpracę z systemem sprzedaży w ramach sieci LAN. Zainwestuj w nowoczesną drukarkę rejestrującą, która spełni oczekiwania Twojej działalności gospodarczej.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Mera!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E

Drukarka fiskalna
Novitus Bono Apteka E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij